Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu ivana.polisenska@morex.info.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Česká verze English version German version Slovenská verze

Jaký adventní věnec bude zdobit vaši domácnost tento rok?

Pojďte se s námi vydat na předvánoční procházku s vánočními-adventními věnci. Poradíme vám, jaké věnce jsou nyní v módě. A také se trochu zastavíme a zavzpomínáme, co pro nás mají adventní věnce v čase vánočním symbolizovat. 

Slovo advent pochází z latinského slova adventus a znamená příchod. Dny se zkracují, tmy přibývá. K nejznámějším symbolům předvánočního času patří nepochybně adventní věnec. V našem eshopu pro vás máme připravené široký výběr věnců na dveře i na stůl, které jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Pak už je jen čistě na vaší fantazii, jak si věneček sami nazdobíte. Doporučujeme zavítat do naší kategorie vánočních dekorací, kde se to ozdobami jenom hemží. Nutno ještě zdůraznit, že eshop Pedig-prouti.cz se pyšní nevšedními ozdobami a to převážně z přírodního materiálu.

    Zlaté hvězdičky             Jelínci dekorace               Sáňky dekorace           Hnědý sněhulák           dekorační anděl sada 2ks              Vločky stříbrné

Svíčky navodí sváteční atmosféru

Dalším důležitým doplňkem vánočních - adventních věnců jsou svíčky. Bez nich by to zkrátka nešlo! V eshopu najdete nejen různá barevná provedení, ale také tvary svíček, které skvěle doplní váš adventní věnec. Jestli však neoplíváte tvůrčím duchem, nezoufejte. I pro vás máme alternativu v podobě již vytvořených a nazdobených adventních věnců. Připravili jsme pro vás jednobarevné i vícebarevné varianty, které se perfektně hodí do tradičních i moderních domovů - stačí si jen vybrat! 

    Svíčka válec červená                       Svíčka hranatá červená                               Svíčka kulatá karmínová
                                         

Věnec je více než pouhá okrasa

Zelené větve adventních věnců krásně provoní váš dům a navíc symbolizují život uprostřed odpočívající přírody. Tvar kruhu adventního věnce vyjadřuje společenství a plameny svíček světlo, které osvěcuje každého člověka. Svíce jsou čtyři jako čtyři adventní neděle. Zapalování stále většího počtu svící vyjadřuje stupňující se očekávání a radost. Tradiční barva adventního věnce je červená a zelená, neboť obě barvy představují proudící život. Nic vám však nebrání v tom, abyste trochu zaexperimentovali. Vyzkoušejte fialové či stříbrné provedení adventního věnce či okrasného věnce na vstupní dveře. Rozdíl mezi věncem na stůl či dveře spočívá pouze v užití svící. Věnec se svícemi je vhodnější jako dekorace na váš sváteční stůl. Vánoční věnce jsou vkusnou dekorací, která vkusně ozdobí vaše vchodové dveře nebo právě vánoční stůl. Stačí si jen vybrat barvu a styl, jaký vyhovuje právě vám. Přejeme vám krásné Vánoce!

    Vánoční věnec s hvězdičkami                       Věnec s jablky                         Věnec s šiškami

 

Věnec s brusinkami

 

 

Provozovatel
Partneři
Platební metody