Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu ivana.polisenska@morex.info.

Firma:
Jméno a příjmení:
E-mail:
Váš dotaz:
Česká verze English version German version Slovenská verze

Vonné svíčky ve skle

Vonné ve skle svíčka vonná, Caribbean sunshine
svíčka vonná, Caribbean sunshine
dia 6 x 7 cm
S0011-12
43.60 Kč vč. DPH
skladem více ks informace ks Minimální odběrové množství: 1.00 ks

Vonné svíčky Candleman

Candleman je dlouholetý výrobce klasických i vonných svíček, který je zárukou kvality v podobě dlouhé doby hoření a vůně. Jako výhradní dodavatelé této značky do České republiky vám nabízíme vonné svíčky pro domácí užití v řadě barev a vúní, kterou stále rozšiřujeme. Vonné svíčky z našeho sortimentu jsou zasazeny do skleněné nádoby, která zaručuje bezpečné použití. Díky sklu svíčka nemá kam vytéct a ani co zapálit. Umístit ji tak můžete prakticky kamkoliv. Elegantní vonná svíčka ve skle pouslouží také jako krásný dárek.

Sortiment vonných svíček obsahuje dvě základní velikosti – menší (7,1 x 6,2 cm) a větší (12,5 x 8,1 cm). Jakou zvolíte?

Vonná svíčka do každého domova

Devět různých vůní zajišťuje, že si z naší nabídky vybere opravdu každý. Dáte přednost svěžím vůním citrónové trávy nebo pomerančů, které příjemně provoní domácnost a navodí pozitivní atmosféru? Nebo raději zvolíte zasněnou levanduli, jablko či vůní ořechů? Toužíte po romantice s vůní kávy či karamelu? Konečný výběr svíčky je zcela na vás. 

Nejsou vonné svíčky to pravé pro vás, a nebo toužíte zkrášlit svou domácnost o kousky bez vůně? Vybírejte z našeho sortimentu dekorativních svíček. V našem sortimentu najdete krásné koule a hranaté svíčky, svíčky ve tvaru válce i luxusní votivní svíčky. Vše s kvalitou značky Candleman.

Provozovatel
Partneři
Platební metody